Araç Seramik Kaplama

Çizik Giderici

Boya yüzeyinde hangi çizikler giderilir, hangi çizikler giderilemez?
Araçın boya yüzeyinde dış etkenlerden ve yanlış yıkama sonucunda (fırça ile yıkama, otomatik yıkama vs.) çizikler oluşur. Bu çizikler güneş ışınlarını kırdığı için boya yüzeyini deforme eder ve matlaştırır. Çizikler aracın boyasına ve çiziklerin derinliklerine göre CarPro Maf*ra'nın  geliştirdiği ürün ve uygulama teknikleriyle giderilir.

Araç vernik yüzeyinde oluşan kılcal çizikler ile boya yüzeyinde oluşan yoğun ve derin çiziklerin tamamı CarPro her bir çizik için geliştirdiği Nano teknoloji ürürnü olan, Nano çizik giderici ürünler, özel keçe ve polisaj makinası (600 -1200 devir) kullanılarak boya ve vernikten kat almadan tamamen giderilir.

Derin çizikler 
Boya yüzeyini aşarak boya astarına dayanan derin çizikler, giderilmisi en zor çiziklerdir. Bu çizikler CarPro derin çizikler için geliştirdiği “Çizik Giderici Pasta” ürünü ve uygulama tekniği sayesinde minimum seviyede giderilir.

Boya yüzeyinde oluşan çizikler
Verniği geçip boya yüzeyine dayanan (30 mikronu geçen) çiziklerin tamamı CarPro ürünü ve çizik giderme tekniği sayesinde tamamen giderilir.

Vernik yüzeyindeki kılcal çizikler
CarPro Çizik Giderici” Vernik yüzeyindeki çizikleri gidermek için geliştirilmiştir. İçerdiği Nano cila partükülleri sayesinde cila, çizikler üzerinde yoğun bir tabaka ve dolgu oluşturarak çizikleri giderir.

Saca Dayanan Çizikler
İnsan tırnağının rahatlıkla takılabileceği, saca dayanan çizikler hiçbir suretle cila ile giderilemez (BUNLAR DERİN ÇİZİKLER)

Diğer Hizmetler

29+ Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.